Mapa gwiazd również w wersji drukowanej. Zamów wyjątkowy plakat

Miło nam ogłosić, że dodaliśmy możliwość zamówienia mapy gwiazd w formie plakatu 30×40 cm oraz 40x60cm. Wydruk jakości fotograficznej powstaje ekologiczną metodą druku lateksowego. Używamy papieru plakatowego o gramaturze 200 gram.

Jak wysyłamy zamówienia?

Czas realizacji do 5 dni roboczych, choć większość zamówień wysyłamy w 2 dni. Wysyłka odbywa się kurierem DHL na wskazany adres. Koszt wysyłki to 0 zł. Czas dostarczenia zgodnie z regulaminem DHL do 2 dni roboczych.

Jak pakujemy zamówienia?

Plakaty zwijane są w rulon, a następnie rolka zabezpieczana jest szarym papierem
ekologicznym. Całość pakowana jest do małej tuby zabezpieczonej z góry i z dołu plastikowymi zaślepkami.

Tak wygląda mapa po otwarciu pudełka
A o to plakat zamknięty w ramce

Zatrzymaj wspomnienia… Mapa gwiazd w najważniejszych momentach życia

Zbliżające się walentynki, rocznica ślubu, zaręczyny, dzień kobiet a może narodziny dziecka? Okazji jest wiele by je celebrować i o nich pamiętać. Jak? Zobacz jaki był układ gwiazd w tym najważniejszym dla Ciebie dniu, zatrzymaj go na dłużej i spraw niespodziankę bliskiej Ci osobie.

Czytaj dalej Zatrzymaj wspomnienia… Mapa gwiazd w najważniejszych momentach życia

Spadające gwiazdy w listopadzie i grudniu. Kiedy najlepiej oglądać spadające gwiazdy?

Obserwowanie spadających gwiazd to zajęcie dostarczające niezapomnianych wrażeń. Kojarzy się ono głównie z latem, kiedy niebo wydaje się być bardziej gwieździste niż w innych porach roku. Może cię zaskoczymy, ale roje meteorytów można podziwiać przez większość roku. Zapoznaj się z naszym artykułem, a dowiesz się, co na niebie czeka na nas w listopadzie i grudniu.

Czytaj dalej Spadające gwiazdy w listopadzie i grudniu. Kiedy najlepiej oglądać spadające gwiazdy?

Spadające gwiazdy w październiku. Kiedy najlepiej oglądać spadające gwiazdy?

Jesienią możemy cieszyć się pięknym widokiem spadających z drzew kolorowych liści mieniących się w blasku promieni słonecznych. Jednakże tą porą roku niebo zaskakuje nas również nocą. Otóż właśnie w październiku w nocy na sklepieniu niebieskim możemy zaobserwować spadające gwiazdy, a dokładniej Drakonidy oraz Orionidy. Kiedy dokładnie to niezwykłe zjawisko jest obserwowalne na niebie? O jakiej porze należy wyczekiwać spadających gwiazd? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

Czytaj dalej Spadające gwiazdy w październiku. Kiedy najlepiej oglądać spadające gwiazdy?

Spersonalizowana mapa gwiazd na ścianę – doskonały pomysł na walentynki

Walentynki to doskonała okazja aby podarować swojej drugiej połówce coś wyjątkowego. Według nas całkiem dobrze w roli prezentu dla niej lub dla niego sprawdzi się personalizowana mapa gwiazd. Jako dowód przedstawiamy kilka inspiracji, które możecie stworzyć korzystając z generatora mapy gwiazd.

Czytaj dalej Spersonalizowana mapa gwiazd na ścianę – doskonały pomysł na walentynki